MBC Bike Academy 2022

Zveme vás do druhého semestru naší cyklistické akademie na zábavných trailech, které uspokojí začátečníky, pokročilé i náročné bikery :)

 

Kdy bude akademie probíhat?

Již v září 2022 zahajujeme druhý semestr naší MBC Bike Academy pro děti od 6 do 17 let. Semestr bude probíhat v termínu 1.9. - 27.10.2022 (každý čtvrtek 17:00-18:00) a nabízí tak 9 lekcí plných zábavy a skvělého ježdění v moderním bikovém areálu se zkušenými instruktory.

 

Pro koho je akademie určena?

Pro všechny kluky a holky, co rádi jezdí na kole v terénu a chtějí se dál zdokonalovat. Děti budou rozděleny podle věku do 2 kategorií - KIDS od 6 do 10 let a TEENS od 11 do 17 let.

 

Co se děti v akademii naučí a zažijí? 

  • Zvládnutí jízdy v terénu i na umělých překážkách
  • Základy jízdy v bikeparku
  • Zdokonalení prostorové představivosti a motoriky jízdy
  • Zlepšení fyzické kondice
  • Noví kamarádi a skvělé zážitky na kole

 

kapacita semestru

Kapacita kurzu je omezená. Do druhého semestru přijímáme 15 dětí do kategorie KIDS a 15 dětí do kategorie TEENS.

 

kolik mě to bude stát?

Cena kurzu MBC Bike Academy v termínu 1.9. - 27.10.2022 (9 lekcí každý čtvrtek 17:00-18:00) je stanovena na 800,- Kč za jedno registrované dítě. Částka se platí na začátku prvního tréninku v hotovosti.

 

jak se zaregistrovat

Klikněte na následující odkaz, který vás odkáže na registrační formulář. Ten vyplňte a odešlete. Formuláře obratem zpracujeme a s těmi, kteří se vejdou do kapacity letního semestru se spojíme s dalšími instrukcemi. Děkujeme váš MBC Freeride Team :)

 

V tomto roce máme bohužel již plně obsazeno :(

 

Zpět do obchodu